Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradztwa Podatkowego - Elżbieta Cira

Doradztwo podatkowe Doradztwo rachunkowe i księgowe Prowadzenie dokumentacji księgowej Dokumentacja płacowa i rozliczeniowa Dokumentacja płacowa i rozliczeniowa

Podatki to jeden z głównych obszarów zainteresowania naszych klientów. Podstawowym celem naszej Kancelarii jest pomoc klientom we wszystkich aspektach działalności, na które ma wpływ prawo podatkowe.

O nas

Biuro istnieje od stycznia 1995r. Prowadzone jest przez doradcę podatkowego Elżbietę Cira na podstawie wpisu nr 07871 wydanego przez Ministra Finansów, posiadającą również certyfikat księgowy nr 1858/2003 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany również przez Ministra Finansów.

Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradztwa Podatkowego - Elżbieta CiraObsługujemy kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych z terenu województw pomorskiego zachodnio-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Świadczymy usługi głównie małym i średnim firmom. Znamy zagadnienia związane z działalnością produkcyjną, usługową i handlową.

Specjalizujemy się głównie w prowadzeniu, ksiąg rachunkowych, ksiąg dla celów podatkowych. Prowadzimy dokumentacje płacowe i rozliczenia z ZUS. Sporządzamy wnioski kredytowe. Dokonujemy analiz dokumentów finansowych. Szczegółowy zakres prowadzonych usług prezentujemy w naszej ofercie.

Profesjonalną i kompleksową obsługę naszych Klientów zapewnia zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników posiadających również uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro jest ubezpieczone w zakresie doradztwa podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.